14 ימים להורדה במשקל ובנפיחות הבטנית

הגדרת יעד: 14 ימים להורדה במשקל ובנפיחות הבטנית

אנחנו חיים בעידן שבו אנחנו צורכים את המוצרים שלנו ואת השירותים באופן של אינסטנט. אנחנו אוהבים לקצר תהליכים, נהנים מתוצאות מיידיות ובמיוחד כאשר זה קשור בגוף שלנו. אם בשנים עברו, הורדה במשקל הייתה תהליך שנמשך חודשים ואף יותר, בימינו הגדרת היעד היא 14 ימים. כן, יש חיה כזו.

אכן יש חיה כזו, ניתן להוריד במשקל ולהוריד את הנפיחות הבטנית תוך תקופה קצרה של 14 ימים. אבל רגע לפני שנדבר על האתגר שנעשה פופולארי מאוד לאחרונה, קודם נדבר על הורדה במשקל. מה אסור בתכלית האיסור, מה מותר ומה מומלץ? הנה כמה דגשים להורדה במשקל, טיפים לדיאטה מאוזנת ושיטות ליצור אורך חיים בריא יותר.  

 

 

דיאטה מאוזנת VS דיאטת כאסח – מה כן ומה לא?

בעוד שחלקנו יעדיפו לתקוף את הדיאטה תזונת כאסח ואימונים אינטנסיביים, חלקנו האחר הבין כי השיטות האחרות הן מומלצות יותר. אנחנו מדברים על השיטות של דיאטות מאוזנות יחד עם אימון גופני מפוקח ומאוזן. בסופו של דבר, חשוב לזכור שהקיצוניות בדרך כלל לא תהיה מומלצת. לא בדיאטות ולא בכללי בחיינו.

אם אתם לאחרונה כבר מרגישים שהגיע הזמן לנקוט בצעדים, כנראה שאתם צודקים. בסופו של דבר, אף אחד לא יכול להתווכח עם התחושות שלכם. אבל עם מה כן אפשר להתווכח? אפשר להתווכח על תזונה. שימו לב, הרעבה עצמית היא לעולם לא פתרון מומלץ. אל תרעיבו את עצמכם לעולם. אם אתם מעוניינים לשנות מרכיבים מהותיים בתזונה שלכם, כמובן שיהיה כדאי להיפגש עם דיאטנית מקצועית ולקבל הבנייה של תפריט מאוזן.

קיצור תהליכים: האם אפשר להוריד במשקל תוך 14 ימים?

יחד עם הטיפים שציינו כאן למעלה, אנחנו רוצים לתת עוד דגש חשוב. אם אפשר לקצר תהליכים ועדיין לשמור על קיומו של תהליך בריא, הרי שבהחלט מומלץ. וזו הנקודה המושלמת להכיר לכם את אתגר 14 הימים של TUTI FITNESS. טוטי פיטנס היא מדריכת כושר ומאמנת אורך חיים בריא.

עם שנות ניסיון רבות וחזון לסייע לכל אדם המעוניין לרדת במשקל, טוטי פיטנס בנתה שיטה להורדה בנפיחות בטנית והורדה במשקל. אתם מוזמנים להכיר את אתגר 14 הימים, שהוא למעשה מארז המגיע אליכם במשלוח חינם לרוב חלקי הארץ.

מה כולל מארז אתגר 14 הימים של טוטי פיטנס?

המארז של אתגר 14 הימים כולל בתוכו את כל מה שצריך בכדי לסייע לכם להוריד במשקל ולהוריד בנפיחות הבטנית. למשל, חליטות בריאות וטבעיות בלבד, שניתן לקחת אתכם לכל מקום ולשתות בכל עת. החליטה היא חליטת בוסטר DETOX.

מעבר לחליטות באישור משרד הבריאות, המארז כולל בתוכו גם דילגית, סרט מדידה, יומן מסע לתיעוד היקפים, תפריטי תזונה מומלצים ועוד. בשורה התחתונה, בימינו ישנן שיטות מרובות ומגוונות לירידה במשקל. אבל נדירים המקרים בהם אנשים באמת רואים ומרגישים תוצאות. בסופו של יום, הדברים תלויים לא רק בשיטת ההרזיה.

 

ערכת אתגר 14 הימים במחיר מבצע של 380 ש"ח

 

במה ההרזיה תלויה, מלבד ערכת אתגר ה-14 ימים?

הדברים תלויים גם בכוח הרצון ובכוח ההתמדה של האדם. אם נמאס לכם להרגיש נפוחים ואתם רוצים להרגיש טוב יותר עם עצמכם, אנחנו מזמינים אתכם לנקוט בצעדים לשם כך. בסופו של דבר, אנחנו לעולם לא נוכל להתקדם הלאה עם חיינו ולהתפתח, אלמלא נקטנו בצעדים לשם כך.

ייתכן שאחד הדברים הכי פחות טובים שאדם יכול לעשות הוא, להמתין בציפייה שדברים יקרו מאיליהם. זה לא עובד כך. בין אם אתם בוחרים בשיטת הרזיה של 14 יום או בשיטה אחרת, קודם כל חשוב ומעולה שהחלטתם לבחור.

לבחור לנקוט בצעדים ולהוריד במשקל תוך זמן קצר

ללא הבחירה בנקיטת צעד, לא יהיה ניתן להתחיל בתהליך של הורדה במשקה והורדה בנפיחות בטנית. ודבר נוסף שחשוב לזכור, האימון הגופני יכול אך ורק להועיל לתהליך. אם את מעוניינת להרגיש טוב יותר עם עצמך, את חייבת לזכור שהאימונים הגופניים, התפקיד שלהם הוא הרבה יותר נרחב מאשר תפקיד של שריפת שומנים.

האימון הגופני מייצר פעולות כימיות במוח האדם, פעולות אשר מובילות את האדם להרגיש ב-HIGH. לא בכדי, באנגלית יש ביטוי הנקרא "RUNNER'S HIGH". הפירוש הוא "היי" לאחר ריצה. לאחר ריצה, אנשים נוטים להרגיש בהתעלות רוחנית, רגשית ונפשית. הסיבה לכך היא שבמהלך אימון ספורט, מתרחשים במוח תהליכים שבמהלכם מופרשים כימיקלים כמו דופמין. הדופמין, עבור מי שלא מכיר – אחראי על תחושת העונג הקיימת אצלנו.

 

 

אתגר של 14 ימים לבניית אורך חיים בריא יותר

בעזרת ערכת אתגר 14 הימים של TUTI FITNESS, ובשילוב של אימון נכון – גם אתם תוכלו להוריד במשקל. המלצה שלנו, כדאי לסקור את אתר האינטרנט של אתגר 14 הימים של טוטי פיטנס. באתר תוכלו להיווכח כי השיטה אכן עובדת.

ניתן להתבונן בצילומים ועדויות מוכחות של נשים אשר הורידו במשקל ובנפיחות הבטנית תוך זמן קצר במיוחד. בעוד שחלק מהנשים ביצעו שינויים מהותיים באורך החיים שלהם תוך תקופה של חודש וחצי, נשים אחרות הצליחו לשנות מקצה לקצה את אורך חייהן ב-14 ימים בלבד.

האם אתגר 14 הימים באישור משרד הבריאות?

יש לציין כי ערכת אתגר ה-14 ימים של טוטי פיטנס היא באישור משרד הבריאות. 

המלצה שלנו, כדאי לבקר בדף הפייסבוק של טוטי פיטנס בכדי להתבונן בשינויים המדהימים שנשים הצליחו לעשות בהדרכתה. עם שנות ניסיון רבות בתחום של הורדה במשקל וכושר, TUTI FITNESS תוכל להתאים גם לכן את שיטת ההרזיה האידיאלית לכן. צרו קשר דרך האתר, דרך הפייסבוק או באופן טלפוני.

ערכת אתגר 14 הימים במחיר מבצע של 380 ש"ח

כל מה שנידרש כדי לסייע לך לאכול מאוזן, לרדת באחוזי השומן ולהוריד נפיחות הביטנית בצורה משמעותית כבר בימים הראשונים!